Haydi Esnafım Söz Senin !

09 Kasım 2022 13:02 Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği 375

Derneğimizin İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü “Kadın Erkek Ahi’nin Hedefi, Türkiye’nin Birliği  Üretim İstihdam Seferberliği”  projesi kapsamında çevrimiçi toplantılar başlıyor.

 Dünya Esnaf Sanatkarlar Derneği bünyesinde İçişleri Bakanlığı Sivil toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile beraber hazırladığımız “Kadın ve Erkek Ahi’nin Hedefi; Türkiye’nin Birliği  Üretim İstihdam Seferberliği” başlıklı projemizde esnaf ve sanatkarlara yönelik   çevrimiçi (online)  toplantılar başlıyor.

Esnaf  ve Sanatkar Odaları Başkanları ve esnaf ve sanatkarlar hangi konuşma başlığında ve ya başlıklarında konuşmak istediklerini  haber metninin altındaki yorum yap kısmına veya  watsaap 0538 483 25 53 numarısına adını soyadını, kurumudaki görevini ve iletişim bilgilerine "GSM no ve eposta adresini bildirmeksi gerekmektedir.

konuşmacılara 10'ar dakikalık konuşma süreleri verilecektir. Toplantımız 2 saat sürecektir. WhatsApp grubu üzerinden toplantı linki tarafınıza iletilecektir. Bu linki üyelerinizle paylaşmanızı, böylece daha fazla katılımın sağlanmasını böylece siz değerli konuşmacıların görüşleri ve önerilerinin geniş esnaf ve sanatkar kesimi tarafından öğrenilmesini öngörmekteyiz. Üyeleriniz Zoom’da sizlere chat kısmından sorularını ve görüşlerini yazarak iletebilecekler.

KONU BAŞLIKLARI

-Türkiye’de Üretimin Arttırılmasında Esnaf ve Sanatkarlık Yapan Geçici Koruma Statüsündeki Sığınmacıların Rolü
-Esnaf ve Sanatkarların İstihdamı Açısından Sosyal Güvenlik Politikalarında Yeni Açılımlar
-Kadın Esnaf ve Sanatkarların Üretim ve İstihdamdaki Rolü
-Türkiye’nin Birlik ve Bütünlüğünün Korunmasında Esnaf ve Sanatkarların Toplumsal Katkısı 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği

Yukarı Öveçler Mah.1315 Cad. Can Apt No:7/1 ANKARA Dernek Kodu 06 141 169 Başkent VD 3220929794
06460 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.