Reyhan Diyarı Arapgir'den Yalova'ya Selam Var

20 Nisan 2022 18:33 Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği 190

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile işbirliği ile derneğimizin  “Anadolu’nun Ahisiyiz, Üreten Türkiye’nin Hizmetindeyiz” projesine Yalova'dan sonra  Malatya ve Arapgir 'deki esnaflarından da büyük destek geldi.

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ile işbirliği ile derneğimizin  “Anadolu’nun Ahisiyiz, Üreten Türkiye’nin Hizmetindeyiz” projesine Yalova'dan sonra  Malatya ve Arapgir'deki esnaflarından da büyük destek geldi.

 Projede Yalova ilimizde eşleşen Malatya ilimizde  Arapgir ilçesinde ağaç çivi ile ayakkabı üreten Erol Hakan ile çekimler gerçekleştirildi

Arapgir Belediyesi’ninde desteklediği projede; Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ali Evren , Malatya Ayakkabıcı Odası Başkanı Bülent Karakoç, Kalaycı ustası, demirci ustası, Arapgir postası, Domascus çeliği ustası, Mes ustası ile çekimler yapılmış proje hakkında görüşleri alındı.

Anadolu’nun Ahisiyiz, Üreten Türkiye’nin Hizmetindeyiz Yalova-Malatya Esnafları Buluşuyor” başlığı, Arapgir’li esnaf sanatkarımız Erol Hakan ve beraberindekilerin ve katılımı ile ilk toplantının ilki Mayıs ayında Yalova’da yapılacak daha sonra bu toplantının ikincisi Yalova Sütlüsü ustası Ömer Koyuncu ve beraberindekilerin katılımıyla Arapgir'de gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Dünya Esnaf ve Sanatkarlar Derneği

Yukarı Öveçler Mah.1315 Cad. Can Apt No:7/1 ANKARA Dernek Kodu 06 141 169 Başkent VD 3220929794
06460 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.